A A A

Miód manuka MGO 400+ wspaniały miód z Nowej Zelandii

Miód manuka, Active Manuka MGO 400+


Aktywny nowozelandzki miód manuka o wysokiej ilości methylogloxalu MGO 400+ jest to najczęściej wybierany miodów manuka MGO przez klientów sklepu w Polsce i na świecie. Charakteryzuje się wysoką zawartością methylglyoxalu na gwarantowanym poziomie co najmniej 400mg/kg.

Methylglyoxal jest odpowiedzialny za procesy antybakteryjne występujące tylko w niektórych miodach z Manuka. Pojawia się na ogół we wszystkich miodach jednak natężenie jego występowania na ogół waha się pomiędzy 0 a 10mg/kg. Methylglyoxal odkryty w Miodach Manuka występuje w natężeniu od 100mg/kg do 1000mg/kg!

Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 100+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 100 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu.

Każdy miód MGO Manuka Honey został przetestowany oraz uzyskał certyfikat potwierdzający zawartość minimalnej ilości dietetycznego metylogloxalu, naturalnego składnika obecnego w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach z Manuka produkowanych na bazie dzikiej rośliny Manuka w Nowej Zelandii. Metyloglyoxal został zidentyfikowany na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech jako składnik, który nadaje Miodom Manuka niepowtarzalną wartość.

Gama produktów firmy Manuka Heath obejmuje miody o różnym natężeniu i zawartości methylglyoxalu co daje konsumentom szeroki wybór w celu spełnienia ich oczekiwań. Im wyższa zawartość metyloglyoxalu tym silniejsze działanie. Nie wszystkie miody Manuka są takie same i klienci powinni być świadomi zawartości dietetycznego metyloglyoxalu tak, aby właściwości danego produktu odpowiadało ich potrzebom.

Miód Active Manuka MGO 400+ jest jednym z najsilniejszych miodów manuka na rynku.Miód manuka MGO 400+ stosowany bywa często we: wrzodach żołądka (helicobacter), infekcjach gardła i nosa, zakażeniach gronkowcem, zespole jelita nadwrażliwego, bólach gardła i żołądka. Jest dostępny w słoikach o trzech pojemnościach: 250 gr, 500 gr i 1 kg

Gdzie można kupić oryginalny miód manuka?